O NAS

20 Luty 2020

World - ibis team

ABOUT
« Hotele ibis pozwalają podróżnym z całego świata poczuć się, jak w domu niezależnie od tego gdzie są. Podobnie działa muzyka – łączy ludzi z całego świata poprzez ekscytującą atmosferę. »

W 2020 roku z przyjemnością powrócimy z nową edycją kampanii ibis MUSIC, która będzie jeszcze większa i jeszcze wspanialsza! Podczas ibis MUSIC 2020 wystąpią gwiazdy wytwórni Sony Music i ponad 100 początkujących artystów, których mogliśmy poznać dzięki magii serwisu Spotify. Kulminacją tej edycji będzie festiwal Montreux Jazz Festival oraz wyjątkowe warsztaty dla początkujących muzyków, które poprowadzi zespół ekspertów z branży muzycznej. To będzie niesamowity rok i – po wielkim sukcesie kampanii z 2019 roku – już nie możemy doczekać się, kiedy się rozpocznie.

Do tej pory…

W 2019 roku rozpoczęliśmy kampanię ibis MUSIC, w ramach której w hotelach ibis na całym świecie odbyła się seria niezapomnianych koncertów wielkich gwiazd wytwórni Sony Music, takich jak Boulevard des Airs (Francja), Tom Grennan (Wielka Brytania), Lucas Lucco (Brazylia) i OK KID (Niemcy, Austria, Szwajcaria). Artyści, którzy zwykle występują na wielkich scenach przed tysiącami fanów, dali wyjątkowe kameralne koncerty.

 

Jednak kampania ibis MUSIC 2019 to coś więcej niż występy gwiazd. W 17 krajach odbyły się 44 koncerty 89 początkujących artystów, którzy zostali wyłonieni we współpracy z serwisem Spotify. Nasi jurorzy wybrali z nich najlepszą dziewiątkę, która mogła zaprezentować się na scenie Europe Stage presented by ibis na legendarnym festiwalu Sziget Festival w Budapeszcie. Dla wielu z nich była to pierwsza szansa, by wystąpić na tak dużej scenie, ale wszyscy poradzili sobie doskonale i dali fantastyczne występy.

 

Po festiwalu Sziget i sześciu miesiącach koncertów na żywo ogłoszono, że zwyciężczynią ibis MUSIC została artystka z Madrytu, Maria Yfeu. Sukces zapewnił jej wspaniały, ciepły głos inspirowany muzyką jazzową, niesamowita osobowość i talent do pisania klasycznie brzmiących utworów. Jej udział w inauguracji ibis MUSIC to dla nas wielki zaszczyt.

 

Więcej o ibis MUSIC można dowiedzieć się na stronie ibis-music.com, gdzie można znaleźć wyjątkowe filmy o każdym zespole, wywiady i stworzone specjalnie przez Spotify playlisty na każdą okazję. I wszystko to powróci w 2020 roku.